Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. jest kontynuatorem Zakładu Usług Komunalnych w Pułtusku. Stosowną uchwałę o powołaniu PPUK Sp. z o.o. podjęła Rada Miejska w Pułtusku w 2007 r. Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych jest jednoosobową Spółką Miasta Pułtusk. Spółka działa w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Prawa Handlowego.

            Organami Spółki są:

·          Zarząd Spółki – dwie osoby,

·          Rada Nadzorcza – trzy osoby,

·          Zgromadzenie Wspólników – Burmistrz Pułtuska.

            Podstawowym celem Spółki jest bieżące zaspokojenie zbiorowych potrzeb mieszkańców Pułtuska i okolicznych gmin w drodze świadczenia usług powszechnie dostępnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z jednostkami samorządowymi, instytucjami, a także z prywatnymi zleceniodawcami w zakresie racjonalnej gospodarki odpadami, selektywnej zbiórki

  i dalszego zagospodarowania surowców wtórnych, letniego i zimowego oczyszczania terenów użyteczności publicznej i usług porządkowych. Zajmuje się także, bieżącym utrzymaniem gminnych dróg i chodników oraz ich budową i remontami.

            Zawsze staramy się identyfikować z potrzebami naszych klientów w dziedzinie gospodarki odpadami, aby w pełni zaspokajać oczekiwania naszych kontrahentów. Naszą ambicją jest pracować tak, aby jak najlepiej chronić środowisko naturalne. Dlatego stale unowocześniamy posiadany sprzęt i wprowadzamy nowe technologie. Dbamy, by miasto turystyczne, jakim jest Pułtusk, było wizytówką ekologicznej Polski.  

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-11-16 10:23:39
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-11-27 08:38:24
  • Liczba odsłon: 3547
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 214383]

przewiń do góry